PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i jego rodziny wielkie przeżycie. Jest to niepowtarzalne wydarzenie, pozostające w pamięci na całe życie. Mamy także nadzieję, że dobrze zorganizowane przyjęcie zdejmie z Państwa wszelkie „przyziemne” problemy. Staramy się w tym wyjątkowym dniu wyręczyć Rodziców i przygotować dla Gości przyjęcia wyborne menu, gwarantując profesjonalną obsługę i okolicznościowy wystrój.

W naszej ofercie znajdują się 4 rodzaje pełnych zestawów zawierających w sobie przystawki, zupy, dania główne i desery. W każdym wariancie w cenie przyjęcia są soki owocowe, wybór kaw z ekspresu (Cappuccino, Latte, Americano, Espresso), a także wybór selekcjonowanych herbat i woda mineralna. Wszystkie napoje są serwowane przez cały okres trwania przyjęcia bez limitów i dodatkowych kosztów.

Menu dziecięce zawiera w sobie wyselekcjonowane dania, które dzieci uwielbiają najbardziej, ponadto w cenie naszej oferty jest przewidziany wstęp do Sali Zabaw Fikołki.

U nas Państwa przyjęcie nie ma limitu czasowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, zawsze też w miarę Państwa dostępności czasowej dążymy do spotkania w restauracji w celu przedstawienia oferty i obejrzenia miejsca.